KONST / Litografier / Färglitografi 6241406
nr 624 1406
Färglitografi
Signerad, Val, 95/200, 17x25
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 februari 2010
kl 18:05:40
10/2 12:13:59
100 kr
13/2 14:10:50
Karneval (Stig Lindberg)